Skip to main content

Dames 2



Kees Bosch

Trainer / Coach

Noortje Dingena

Imke Jacobs

Demi Reinders

Maud Coumans

Danique Kroon

Clair Beaulen

Nicole Janssen

Maureen Gehring

Maud van Heukelingen

20:00 – 22:00
Maandag Training

Trainer:

20:00 – 22:00
Donderdag Training

Trainer:


WEDSTRIJDEN

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 February 15:00NUMIDIA VC LIMAX DS 1 - VC S.E.C. DS 1Sportzaal in Linne
24 February 16:30Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 - Furos DS 1De Grenslibel in Stramproy
24 February 16:30VC Velden DS 1 - VC Landgraaf DS 2De Vilgaard in Velden
24 February 17:00VC Kessel DS 1 - Ledûb Volleybal DS 3Achter de Haof in Kessel lb
24 February 19:00Grashoek DS 1 - Livoc Liessel DS 1De Korref in Meijel
24 February 19:00VC Trivia DS 1 - VC Polaris DS 2Sportpark Meterik in Meterik

UITSLAGEN

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 February 19:00Grashoek DS 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 22-325-18, 17-25, 24-26, 25-21, 4-15
03 February 19:00Livoc Liessel DS 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 24-025-16, 25-14, 25-22, 25-23
03 February 18:00Furos DS 1 - VC Trivia DS 11-323-25, 25-16, 18-25, 20-25
03 February 18:00VC S.E.C. DS 1 - Grashoek DS 13-225-22, 23-25, 25-16, 23-25, 16-14
03 February 17:30VC Landgraaf DS 2 - NUMIDIA VC LIMAX DS 10-412-25, 16-25, 12-25, 18-25
03 February 16:45VC Polaris DS 2 - VC Kessel DS 10-416-25, 13-25, 23-25, 14-25

STAND

#TeamGPWV+-
1NUMIDIA VC LIMAX DS 11559481514871249
2VC Kessel DS 11558471614801237
3Livoc Liessel DS 11553431914191210
4VC S.E.C. DS 11553431914301252
5VC Velden DS 11540332813831336
6VC Trivia DS 11539332913521345
7VC Landgraaf DS 21535293413121322
8Ledûb Volleybal DS 31534283313341372
9Furos DS 11530263713311378
10Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 21527234012771425
11Grashoek DS 11511115211801494
12VC Polaris DS 2151195111021467