Skip to main content

Heren 2

Beste leden en supporters van VC Landgraaf,

We zijn verheugd om aan te kondigen dat we binnenkort een nieuwe functie op onze website zullen introduceren. Binnenkort zullen jullie individuele spelersfoto’s, uitslagen en standen van onze teams kunnen bekijken!

We begrijpen dat het belangrijk is om de gezichten van onze spelers te kennen en hun prestaties te volgen. Daarom zullen we op onze website een speciale sectie toevoegen met foto’s van elk lid van ons volleybalteam. Hierdoor kunnen jullie de spelers beter leren kennen en hun groei en ontwikkeling binnen de vereniging volgen.

Hoewel de foto’s op dit moment nog niet beschikbaar zijn, werken we er hard aan om ze zo snel mogelijk toe te voegen. We houden jullie op de hoogte zodra ze beschikbaar zijn.

Daarnaast zullen we ook regelmatig updates plaatsen met de uitslagen en standen van onze wedstrijden, zodat jullie altijd op de hoogte zijn van hoe onze teams presteren in de competitie.

We nodigen jullie uit om onze website regelmatig te bezoeken om op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen binnen VC Landgraaf. We streven ernaar om jullie een nog betere ervaring te bieden terwijl jullie ons team volgen.

Als jullie nog suggesties, vragen of opmerkingen hebben, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We waarderen jullie betrokkenheid en staan open voor feedback.

Bedankt voor jullie voortdurende steun en enthousiasme. Samen maken we van VC Landgraaf een geweldige volleybalvereniging!

Met sportieve groet,

VC Landgraaf

Koen Van den Boorn

Tim Vorage

Luc Palmen

Rob Boumans

Stan Donkers

Sander Lindelauf

Marc Poulissen

Marcus Supheert

Jan Willem Wemmers

Ralf te Lam

Thom van den Kommer

20:00 – 22:00
Woensdag Training

Trainer:

MAIL

WEDSTRIJDEN

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 February 15:15Tecona ADC HS 2 - VC Fortutas HS 1Overmunthe in Urmond
24 February 19:00Jokers VC HS 3 - Furos HS 3De Heeg in Maastricht
24 February 19:00KLAVERBLAD / HHC HS 2 - VC HERO HS 4Van Hornehal in Horn
24 February 19:45Tecona ADC HS 3 - VC Landgraaf HS 2Overmunthe in Urmond
26 February 20:45VC S.E.C. HS 1 - VC Heerlen HS 2Sporthal Polfermolen in Valkenburg lb
27 February 21:00Furos HS 3 - Tecona ADC HS 2Sporthal VIE Kerkrade in Kerkrade

UITSLAGEN

DatumWedstrijdenResultatenSets
03 February 16:00VC Fortutas HS 1 - Jokers VC HS 34-025-23, 26-24, 25-18, 25-12
03 February 16:00VC Landgraaf HS 2 - Tecona ADC HS 24-025-14, 25-22, 25-19, 25-12
03 February 15:00VC HERO HS 4 - Tecona ADC HS 33-123-25, 25-21, 25-22, 25-15
03 February 14:15VC Heerlen HS 2 - KLAVERBLAD / HHC HS 21-317-25, 25-21, 13-25, 9-25
27 January 19:45Tecona ADC HS 3 - VC Heerlen HS 23-225-12, 23-25, 24-26, 25-20, 15-6
27 January 15:30Jokers VC HS 3 - VC Landgraaf HS 20-417-25, 13-25, 23-25, 21-25

STAND

#TeamGPWV+-
1KLAVERBLAD / HHC HS 2124839111174883
2VC Landgraaf HS 2124839111172938
3VC Fortutas HS 1124737121164907
4VC HERO HS 41238312011221054
5Furos HS 31234282210701030
6Tecona ADC HS 21233292211251059
7Tecona ADC HS 31316154010941270
8VC Heerlen HS 2111513338581082
9VC S.E.C. HS 1111311338101045
10Jokers VC HS 31388469861307