Skip to main content

Dames 5 / Recreanten

Beste leden en supporters van VC Landgraaf,

We zijn verheugd om aan te kondigen dat we binnenkort een nieuwe functie op onze website zullen introduceren. Binnenkort zullen jullie individuele spelersfoto’s, uitslagen en standen van onze teams kunnen bekijken!

We begrijpen dat het belangrijk is om de gezichten van onze spelers te kennen en hun prestaties te volgen. Daarom zullen we op onze website een speciale sectie toevoegen met foto’s van elk lid van ons volleybalteam. Hierdoor kunnen jullie de spelers beter leren kennen en hun groei en ontwikkeling binnen de vereniging volgen.

Hoewel de foto’s op dit moment nog niet beschikbaar zijn, werken we er hard aan om ze zo snel mogelijk toe te voegen. We houden jullie op de hoogte zodra ze beschikbaar zijn.

Daarnaast zullen we ook regelmatig updates plaatsen met de uitslagen en standen van onze wedstrijden, zodat jullie altijd op de hoogte zijn van hoe onze teams presteren in de competitie.

We nodigen jullie uit om onze website regelmatig te bezoeken om op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen binnen VC Landgraaf. We streven ernaar om jullie een nog betere ervaring te bieden terwijl jullie ons team volgen.

Als jullie nog suggesties, vragen of opmerkingen hebben, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We waarderen jullie betrokkenheid en staan open voor feedback.

Bedankt voor jullie voortdurende steun en enthousiasme. Samen maken we van VC Landgraaf een geweldige volleybalvereniging!

Met sportieve groet,

VC Landgraaf

Yvon Haagmans

Marion Jonkers-Meulenberg

Yvette Kessels-Dassen

Valery Rutjens

Ramona Wiendels

Ellen Gerards

Yanniek Ledoux

Anouk Dortants

20:00 – 22:00
Woensdag Training

Trainer:


WEDSTRIJDEN

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
27 February 20:30VC S.E.C. DR 2 - VC Sittardia DR 2Sporthal Polfermolen in Valkenburg lb
27 February 20:45Jokers VC DR 1 - VC Mariaberg DR 1't Vroendal in Gronsveld
01 March 21:00VC Mariaberg DR 1 - VC Sittardia DR 1De Geusselt in Maastricht
04 March 20:30VC Sittardia DR 1 - Jokers VC DR 1Trevianumhal in Sittard
06 March 20:15VC Landgraaf DR 1 - Tornado Vijlen DR 1Baneberg in Landgraaf
08 March 21:00VC Mariaberg DR 1 - VC S.E.C. DR 2De Geusselt in Maastricht

UITSLAGEN

DatumWedstrijdenResultatenSets
21 February 20:30Fyrfad DR 3 - VC Mariaberg DR 11-313-25, 25-20, 18-25, 13-25
21 February 20:15VC Landgraaf DR 1 - VC S.E.C. DR 23-122-25, 25-17, 25-16, 25-18
20 February 20:30Tornado Vijlen DR 1 - VC Sittardia DR 13-121-25, 25-17, 25-19, 25-19
19 February 20:30VC Sittardia DR 2 - Jokers VC DR 11-325-17, 22-25, 12-25, 22-25
16 February 21:00VC Mariaberg DR 1 - Tornado Vijlen DR 10-418-25, 15-25, 13-25, 14-25
06 February 20:30VC S.E.C. DR 2 - Fyrfad DR 32-319-25, 25-23, 26-24, 22-25, 19-21

STAND

#TeamGPWV+-
1Jokers VC DR 112534371193752
2Tornado Vijlen DR 1114033131029884
3VC Sittardia DR 110322615956795
4VC Sittardia DR 29272216812808
5VC Mariaberg DR 19141225710820
6VC Landgraaf DR 19121027716851
7Fyrfad DR 310121130738980
8VC S.E.C. DR 21010933727991